Bendrovė

Apie „Biogen“

„Biogen“ yra lyderiaujanti pasaulinė biotechnologijų bendrovė, diegianti mokslo naujoves ir skatinanti inovacijas sudėtingoms ir sunkioms ligoms gydyti. „Biogen“ plėtoja galimų gydymo būdų spektrą neurologijos, neuropsichiatrijos, specializuotos imunologijos ir retųjų ligų srityse ir toliau siekia savo tikslo pasitelkdama mokslą tarnauti žmonijai bei kartu kurti sveikesnį, tvaresnį ir teisingesnį pasaulį.

1978 m. įkurta „Biogen“ yra lyderiaujanti pasaulinė biotechnologijų bendrovė, pirmaujanti diegiant inovacijas, įskaitant platų vaistų, skirtų išsėtinės sklerozės gydymui, portfelį, pirmąjį patvirtintą spinalinės raumenų atrofijos gydymą ir du, bendradarbiaujant išvystytus, Alzheimerio ligai būdingos patologijos gydymo būdus.

Kur mokslas tarnauja žmonijai

Mokslas, keičiantis pacientų gyvenimus. Mokslas, siekiantis išspręsti visuomenės problemas. Mokslas, padedantis pasiekti tikslo. Mokslas, įkvėptas mūsų žmonių įvairovės ir aistros. Atraskite „Biogen“, kur mokslas tarnauja žmonijai

Mokslas ir inovacijos

Patirtis moksliniuose tyrimuose ir plėtroje
Mūsų plati mokslinė patirtis ir drąsa rizikuoti daro mus vaistų tyrimų ir plėtros lyderiais.

Vaistai
Mūsų vaistų tikslas – pagerinti žmonių gyvenimo kokybę visame pasaulyje.

Gamyba
Mūsų technologijos ir inžinerinės galimybės padeda pateikti rinkai mūsų aukštos kokybės vaistus.

Atsakomybė

Sveikesnio, tvaresnio ir teisingesnio pasaulio kūrimas

Nuoširdžiai rūpintis, siekti tobulumo, keisti gyvenimus.

Mūsų bendrovės kultūra puoselėja „Biogen“ darbuotojų vienybę, kurią skatina etikos principai, įtrauktis, judrumas ir tvirtas dėmesys mūsų pacientams.

Prisijunkite prie mūsų komandos

Prisijunkite prie mūsų misijos teikti gyvenimą pakeičiančius vaistus tiems, kuriems jų labiausiai reikia.