Mokslas ir inovacijos

„Biogen“ mokslininkas, dirbantis Kembridžo (Masačusetsas) laboratorijoje

Dirbame terapinėse srityse, kuriose yra didžiausias atotrūkis tarp esamų medicinos galimybių ir faktinių pacientų poreikių. Mes dirbame nenuilstamai, žinodami, kad priešakyje laukia naujos, dar neatrastos galimybės. Kaip lyderiaujanti pasaulinė biotechnologijų bendrovė, dirbame siekdami tų vieną kartą gyvenime pasitaikančių akimirkų, kurios gali tapti istoriniu tašku ieškant inovatyvių gydymo būdų.

Terapinės sritys

Galimybė pakeisti pacientų gyvenimus yra tai, kas mus motyvuoja „Biogen“.

Alzheimerio liga ir demencija

Mūsų pasaulinio lygio neurologijos mokslinių tyrimų ir plėtros organizacija siekia atrasti novatoriškų gydymo metodų, tokiomis anksčiau sunkiai įveikiamomis neurodegeneracinėmis ligomis, kaip Alzheimerio liga, gydyti.

Sužinokite daugiau
Fridricho (Friedreich) ataksija

„Biogen“ didžiuojasi galėdama pasinaudoti savo patirtimi retųjų ligų srityje ir toliau vystyti išskirtinį darbą, kurį „Reata“ atliko suteikdama pirmąjį ir vienintelį JAV Maisto ir vaistų administracijos (angl. Food and Drug Administration, FDA) bei Europos Komisijos (EK) patvirtintą FA gydymą suaugusiesiems ir 16 metų bei vyresniems paaugliams. „Biogen“ ir toliau laikysis savo įsipareigojimo ir dės visas pastangas, kad padėtų suteikti gydymą kuo daugiau pacientų, sergančių šia sunkia liga.

Sužinokite daugiau
Išsėtinė sklerozė (IS)

„Biogen“ buvo išsėtinės sklerozės gydymo pradininkė daugiau nei 25 metus. Mes ir toliau diegiame naujoves, kad pasiektume pažangą IS gydyme ir pagerintume pacientų gydymo rezultatus. Mūsų moksliniai tyrimai orientuoti į gydymo būdus, galinčius pakeisti gyvenimą, įskaitant galimą IS padarytos pažaidos atstatymą. Mūsų vykdomi moksliniai tyrimai neurodegeneracijos ir nervų funkcijos atkūrimo srityse padės sukurti naujus terapinius sprendimus, kurie gali mus priartinti mus prie vaisto IS gydymui.

Sužinokite daugiau
Spinalinė raumenų atrofija (SRA)

„Biogen“, vykdydama nuolatinius mokslinius tyrimus, spręsdama gydymo prieinamumo problemas ir teikdama paramos programas, siekia pagerinti SRA sergančių asmenų ir jų artimųjų gyvenimus. 2017 m. gruodžio mėn. „Biogen“ pradėjo naują bendradarbiavimą su „Ionis“, siekdama atrasti naujas terapines galimybes – konkrečiai, naujus priešprasmius oligonukleotidus (PPO), skirtus SRA gydymui – asmenims, kenčiantiems nuo sekinančios ligos.

Sužinokite daugiau
Šoninė amiotrofinė sklerozė (ŠAS)

Daugiau nei dešimtmetį „Biogen“ buvo įsipareigojusi vystyti tyrimus ŠAS srityje, siekdama geriau suprasti visas šios sunkios ligos, kuria šiuo metu pasaulyje serga maždaug 352 000 žmonių, formas. 1,2*

Sužinokite daugiau

Mokslo dėka atrandame naujas galimybes

Skirdami daug dėmesio sunkiai gydomoms ligoms, orientuojamės į mokslinius tyrimus tose terapinėse srityse, kuriose manome, kad turime didžiausią galimybę pacientams suteikti gyvenimus keičiančius vaistus ir apsaugoti visuomenės sveikatą.

„Biogen Digital Health“

„Biogen Digital Health“ siekia pakeisti pacientų gyvenimus ir „Biogen“, paversdama asmeninius poreikius ir skaitmeninę mediciną realybe.

Šaltiniai
  1. Xu 2020 m. Šaltinis: Xu L, Liu T, Liu L, Yao X, Chen L, Fan D, Zhan S, Wang S. Global variation in prevalence and incidence of amyotrophic lateral sclerosis: a systematic review and meta-analysis. J Neurol. 2020 Apr;267(4):944-953
  2. United Nations, World population prospects: The 2010 revision (2022). New York.
    * apskaičiuotas remiantis paplitimo įverčiais ir taikomas pasaulinei populiacijai